KONST / Litografier / Litografi 10851105
nr 1085 1105
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Litografi, Ferdinand Boberg (1860-1946), Riddarholmskyrkan, signerad, motivet: 46x61
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:23:16
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg